Čia randame įkvėpimą
Paprasti, tikslūs ir prieinami DNR tyrimai
DNR technologijos pakeitė modernų mokslą

Kodėl DNR testas? | iš tiesų svarbus žingsnis

icon1DNR tyrimas yra pats tiksliausias galimas tėvystės nustatymo metodas. „PharmaDNA“ garantuoja atliekamų testų tikslumą net 99.999 proc.

Kaip tai veikia? | sužinokite daugiau

Image Kiekvienoje chromosomos poroje egzistuoja specifinė DNR seka. DNR tėvystės testas identifikuoja specifines motinos, vaiko ir tėvo DNR sekas – nustato galimus giminystės ryšius.

Puikus aptarnavimas | akreditacijų svarba

Image Akredituotų laboratorijų tyrimo procesai ir laboratoriniai darbai yra nuolat nuodugniai tikrinami: vertinamas tikslumas ir atlikimo kruopštumas. Garantuojame aukščiausio lygio aptarnavimą.


Vienas iš 25 nėra tikrasis tėvas

 1-in-25 resize

Mokslininkai nustatė, kad apie 4 proc. tėvų nežinodami augina vaiką, kurio tikrasis biologinis tėvas yra kitas vyras. Tačiau dabar modernių technologijų pagalba nesudėtingai galima išsiaiškinti tiesą.

Praėjusiais metais buvo išnagrinėti nuo 1950 metų visame pasaulyje publikuoti moksliniai straipsniai. Juose aprašomi skirtingi tyrimai, kurie rodo, kad tėvystės neatitikimo procentas kinta nuo mažiau nei 1 iki 30 procentų. Daugumos tyrėjų nuomone, tėvystės neatitikimo procentas yra mažesnis nei 10.

Skaityti daugiau...

Technologijos, sukėlusios mokslo revoliuciją

 DNA tech 226x140

Dezoksiribonukleino rūgštis (DNR) arba organizmo genetinė medžiaga, paveldima iš kartos į kartą, atskleidė kai kurias žmogaus elgesio, ligų, evoliucijos ir senėjimo paslaptis. Technologijų tobulėjimas leidžia geriau suprasti DNR – atsiranda naujos su DNR susijusios technologijos.

Skaityti daugiau...

Kam naudojami DNR tyrimai?

9Genetiniai tyrimai tampa vis populiaresni, o su jais susijusi informacija yra lengvai randama įvairiose žiniasklaidos priemonėse.

Vos prieš keletą metų DNR tyrimai buvo prieinami tik valstybinėms tyrimų įstaigoms, o šiandien bet kuris asmuo gali kreiptis į laboratoriją ar net paimti DNR tyrimo mėginius namuose ir konfidencialiai gauti rezultatus.

Skaityti daugiau...

Ar tėvas žino geriausiai?

paternity conf resize

Žurnale „Dabartinė antropologija“ ("Current Anthropology") iš naujo svarstomas ginčytinas klausimas: ar tikslūs vyrų įtarimai apie jų biologinę tėvystę? Kai kurie tyrimai nurodo, kad iki 10 proc. vyrų nėra biologiniai jų vaikų tėvai, bet mažai nagrinėtas paplitimas skirtingose kultūrose, ir kaip vyrų tėvystės vertinimai atspindi faktinę biologinę tėvystę.

Skaityti daugiau...
FaLang translation system by Faboba